Loading...
LAO – TEST Główna2023-11-26T15:48:19+01:00

PROJEKTOWANIE OGRODÓW
KIELCE

LAO studio architektury krajobrazu zajmuje się kompleksowym projektowaniem z zakresu architektury krajobrazu.

Działamy w obszarze projektowania ogrodów prywatnych tworząc wielobranżowe opracowania zagospodarowania terenu oraz aranżujemy niewielkie przestrzenie balkonów i tarasów. W swoich projektach wykorzystujemy zarówno gotowe elementy małej architektury jak i te specjalnie zaprojektowane i skrojone na wymiar.

Współpracujemy z biurami architektonicznymi, co daje możliwość pracy przy ambitnych projektach parków miejskich, parków rzecznych, placów zabaw, zieleni w otoczeniu budynków instytucjonalnych, biurowych czy mieszkaniowych.

Jeśli właśnie zacząłeś budowę domu i zależy Ci na funkcjonalnych rozwiązaniach dla twojego ogrodu lub chcesz nadać nowoczesny kształt dotychczasowej przestrzeni zewnętrznej, przygotujemy dla ciebie projekt koncepcyjny i wykonawczy.

Projektowanie zieleni to nasza pasja, dlatego chętnie podejmiemy współpracę jako architekt krajobrazu zarówno z inwestorem prywatnym jak i biurem architektonicznym.

Działamy głównie na terenie Kielc i województwa Świętokrzyskiego, ale oferujmy również dalszy dojazd i współpracę online.

Call Now ButtonZADZWOŃ TERAZ